Terenówką do fermy

Post dodany dnia 24/01/2012 |

Kategorie: Kredyty samochodowe |

Tagi: , ,

Terenówką do fermy banki autokredyt pieniądze

Coraz więcej rodzin nie radzi sobie z finansami. Coraz więcej też z nas, aby osiągnąć jakiś cel, wejść w posiadanie określonego produktu, musi posiłkować się kredytem, który w banku nie jest już tak łatwo otrzymać. Pieniądze, banki, kredyty – codzienna szara rzeczywistość. Jak to mówią z pieniędzmi jest nam często źle, ale bez pieniędzy jest jeszcze gorzej. Najczęściej z kredytami też pozostajemy sami, nikt bowiem za nas ich nie spłaci. Stałe kurczenie się rynku pracy sprawiło, że wielu kredytobiorców stało się niewypłacalnych. Trudno w takiej sytuacji dziwić się bankom, że mocno przykręciły kurki z kredytami. W chwili obecnej o jakikolwiek kredyt jest bardzo trudno, nie ma też tanich i przyjaznych kredytów. Są natomiast drogie lub bardzo drogie i niekoniecznie przyjazne. Tylko za co jak nie za kredyt kupujemy mieszkanie, wyższej klasy sprzęt rtv i agd, czy też samochody. Polacy najczęściej kupują samochody za tak zwany autokredyt, czyli za pieniądze z kredytów bankowych.
– Sam kupiłem swoją terenówkę za autokredyt. Bardzo lubię terenowe auta i teraz mam terenowego nissana. Wcześniej miałem jeepa także kupionego na autokredyt. Trochę mnie śmieszy, kiedy dużymi terenowymi autami jeżdżą nowobogaccy po mieście. Ja mieszkam praktycznie na wsi. Dojazd do mojej fermy nie należy do łatwych, wiec niejako zostałem zmuszony do zakupienia auta terenowego. Wprawdzie mogłem kupić takie auto za gotówkę, ale wolałem za autokredyt niż angażować duże środki z firmy – powiedział jeden z przedsiębiorców.
Wiele banków oferuje takie kredyty i dlatego przy tego rodzaju okazji często zadajemy sobie pytanie w jakim banku najlepszy jest kredyt samochodowy. Poza tym pamiętajmy, że tak zwany autokredyt może być spożytkowany nie tylko na zakup auta, ale także motocykla, skutera czy nawet łodzi. Nie ulega wątpliwości, że kredyty bankowe są teraz drogimi produktami, mimo to zabiegamy o nie, bo po prostu nie mamy innego wyjścia. Jest też wiele tego typu ofert, a przy zakupie aut często zastanawiamy się gdzie najlepszy jest kredyt samochodowy. Gdyby wierzyć ofertom reklamowym oraz fachowcom tej branży, to najlepszy jest kredyt samochodowy w bnp parias, multibanku oraz santander consumer. Jeszcze do niedawna najciekawszą ofertę miał też alior bank, który wedłu rankingu najlepszych kredytów samochodowych zajmował pierwszą pozycję wśród kredytów na samochody używane oraz trzecią na rynku aut nowych. Klienci natomiast coraz częściej wymieniają w czołówce kredyt samochodowy bgz. Tamto zestawienie przygotował dla klinetów banków open finanse oraz dziennik gazeta prawna, ostatnie jedna z porównywarek kredytowych. Najczęściej zabezpieczeniem kredytu samochodowego jest kupowane auto. Po co banki mają nakazywać kredytobiorcom wyszukiwać jakichś innych zabezpieczeń, skoro najlepszym zabezpieczeniem jest właśnie kupowany przez klienta samochód. Pamiętajmy przy tym, że w takich sytuacjach bank nakazuje wykupienie również ubezpieczenia ac, czyli autocasca. Dzięki takim zabezpieczeniom kredyt samochodowy jest zazwyczaj tańszy, ale i bardziej kłopotliwy dla kredytobiorcy, ponieważ przed jego spłatą nie może on auta sprzedać.