Tylko za kredyt

04 września
06:04 2012

Kto w dzisiejszych czasach nie ma kredytu do spłacenia? Jak się dowiadujemy z CBOP aż 68 % Polaków posiada kredyt w banku. Przy dzisiejszym wynagrodzeniu wynoszącym średnio 2,500 tysiąca miesięcznie kupno własnego mieszkania, samochodu niemal graniczy z cudem. 

Jednak aby nie odmawiać sobie niczego, możemy skorzystać z pewnej propozycji. Mowa oczywiście o kredycie. Najchętniej Polacy biorą kredyty samochodowe na nowe auto. Mając rodzinę ważne jest, aby mieć bezpieczny i komfortowy samochód. Może nam to umożliwić bank, a kredyty samochodowe to oferta banku skierowana do osób chcących posiadać samochód. Pamiętajmy , że biorąc kredyty samochodowe będziemy mieli do zwrotu większą liczbę pieniędzy.

Jest to spowodowane oprocentowaniem, jakie posiada taki kredyt.  Wymarzony samochód od dziś może stać się naszym. Ale zastanówmy się , czy nie ma innego wyjścia niż zaciąganie kredytu na samochód. W skrajnych przypadkach kredyty samochodowe  mogą dotyczyć aut kolekcjonerskich lub aut unikatów. Ponieważ najczęściej kredyty samochodowe dotyczą samochodów nowych  lub kilkuletnich.  Każdy człowiek chce posiadać majątek. Mając mieszkanie chcemy je umeblować. Mając prawo jazdy, chcemy mieć własne auto. Jest to możliwe, ale i niebezpieczne. Zatem zastanówmy się nad tym, jaka oferta będzie dla nas najbardziej korzystna. Problem w tym, że kredyty samochodowe są teraz bardzo drogie i niestety banki nie garną się juz tak do ich udzielania. Dlatego między innymi tak kuleje rynek samochodowy.

Ale tak czy inaczej banki udzielają kredytów samochodowych więc jeżeli ktoś spełnia wszystkie warunki starajmy się o nie. Jeżeli nie odczekajmy jakiś czas, ale nie idźmy po kredyt do parabanków. Ostatnio wiele mówi się o parabankach i ich kombinacjach. Naprawdę nie opłaca się sięgać tam po kredyt.