Jeżeli spełnimy wszystkie warunki

20 stycznia
16:06 2014

Wszyscy wiedzą że najlepszym sposobem na wejście w posiadania własnego samochodu jest kredyt samochodowy, bowiem trzeba przyznać że za gotówkę własną niewiele osób kupuje samochód w salonie czy nawet w autokomisie.

Trudno się temu dziwić, nasze społeczeństwo nie jest tak bogate jak chociażby nasi sąsiedzi zza zachodniej granicy chociaż i w Niemczech często samochody kupowane są za kredyty samochodowe. Z pewnością jednak i Niemcy i Polacy mają kłopoty z nabycie nowych aut chociaż oczywiście nasi rodacy nie mają się co równać do finansów naszych zachodnich sąsiadów. Zresztą w ogóle rynek samochodowy od dawna kuleje, kupujemy mniej nowych ale i używanych aut, niestety kryzys nie pozostaje bez wpływu na nasze finanse a kredyt samochodowy jest coraz droższym kredytem i nie wszystkich jest na taki kredyt stać. Często mamy teraz o wiele ważniejsze wydatki niż zakup czy wymiana auta ale oczywiście kupujemy i to nie tylko za kredyt samochodowy ale nawet za gotówkę pożyczoną w bankach i niestety również w parabankach. Niestety często banki odmawiają z różnych przyczyn pożyczenie pieniędzy więc wówczas część takich klientów kieruje swoje kroki do parabanków. Najczęściej zresztą nie mają zielonego pojęcia co oznacza pożyczenie pieniędzy w parabanku. Dlatego ostrzegamy wszystkich tych którzy mają zamiar udać się po pożyczkę do parabanku aby tego nie robili ponieważ kredyty w parabankach są tak kosmicznie drogie że później nie wygrzebiemy się nie tylko z pożyczonego kapitału ale również z odsetek.

Poza tym nie zapominajmy że o pożyczkę gotówki jak i kredyt samochodowy w bankach jest teraz szalenie trudno więc aby dostać taki kredyt w banku trzeba rzeczywiście mieć w rękach mocne argumenty miedzy innymi w postaci zdolności kredytowych pozytywnej historii kredytowej w biurze informacji kredytowej oraz spełnieniu rygorystycznych warunków bankowych. Jeżeli spełnimy wszystkie warunki bankowe i mamy kasę na drogie kredyty to możemy liczyć na kredyt samochodowy i kupować wymarzone auto.